Bojuji za práva firem i jednotlivců

A tady jsou důkazy

Po dokončení každého případu zjišťuji, jestli byli klienti s mým výkonem na bitevním poli spokojení. Pozitivní reference jsou pro mě důležitou motivací, která mě žene dál. Podívejte se sami. 

Ing. Jiří Prášil, CSc. Ing. Jiří Prášil, CSc.

ZKL, a.s.

generální ředitel

ZKL, a.s., spadající do koncernu ZKL GROUP, spolupracuje s advokátní kanceláří Mgr. Šipla od roku 2015. Právní služby se týkají právního poradenství, zejména v obchodních věcech, soudních sporech, apod. S jeho podporou jsme aktivní a efektivně jsou hájena naše práva. Máme zájem dále tuto spolupráci rozvíjet.

Bc. Michal Hora Bc. Michal Hora

Horavia s.r.o. (finskasauna.cz)

jednatel

Mgr. Šipl je naší pevnou oporou v podnikání již řadu let a díky němu se můžeme plně a bez obav věnovat naší práci.

Michaela Vlasáková Michaela Vlasáková

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Mgr. Šiplovi za jeho právní pomoc. Vítám rychlé, milé jednání a opravdu včasné vyřízení. Mohu jeho služby vřele doporučit.

Mgr. Martin Dundálek Mgr. Martin Dundálek

ComputerSoft s.r.o.

jednatel

Advokátní kancelář Šipl mohu s klidným svědomím doporučit. Jedná se o velmi fundovaného, erudovaného advokáta, který si poradí i s komplikovaným případem. Pro naši společnost řešil v minulosti několik případů, které vždy dopadly, tak jak jsme si přáli.

Aleš Demel Aleš Demel

Möbelix CZ/SK

Personální rozvoj

AK Mgr. Vlastimil Šipl = 100% profesionalita. V Brně a okolí se nachází spousta velmi dobrých AK a jak už to v životě bývá, dal jsem na doporučení svých velmi dobrých známých a oslovil pana Šipla s řešením mé situace. Nejen, že vše probíhalo profesionálně a na vysoké úrovni, ale vše bylo vyřešeno během pár schůzek k mé naprosté spokojenosti.Pokud bych znovu potřeboval pomoc AK už půjdu najisto do AK p. Mgr. Vlastimila Šipla.

Jiří Marek Jiří Marek

Kovovýroba Marek a Syn s.r.o.

jednatel

Před pár lety jsem si na základě doporučení vyhledal pana Mgr. Šipla a po seznamovací schůzce mně bylo více jak jasné, že spolupráce, poskytované služby a konzultace budou mít smysl. Tuto skutečnost nyní mohu potvrdit i z bohaté zkušenosti při vzájemné spolupráci na využití služeb Advokátní kanceláře. Pan Mgr. Šipl nejen že vždy poradí, vyřídí a navrhne, ale co oceňuji nejvíce, tak dokáže i vyslechnout a naslouchat.

Roman Synek Roman Synek

Advokátní kancelář pana Mgr. Vlastimila Šipla jsem požádal o právní pomoc ve věci neoprávněné předžalobní výzvy vůči mé osobě. Velice oceňuji především profesionalitu a rychlost s jakou byla má právní záležitost vyřízena a také velmi příjemné a vstřícné jednání s panem magistrem. Pokud budu ještě někdy potřebovat právní pomoc, rozhodně už nemusím nikoho hledat, ale s důvěrou se rovnou obrátím o pomoc na advokátní kancelář pana Mgr. Vlastimila Šipla.

Ing. Jan Harwot Ing. Jan Harwot

ZKL Reality, s.r.o.

prokurista společnosti

S advokátem, Mgr. Vlastimilem Šiplem, spolupracujeme již několik let v rámci naší bytové agendy. Spolupráce spočívá v přípravě nájemních smluv, vymáhání pohledávek až po zastupování při soudních sporech finančních náhrad a soudního vystěhování nemovitostí. Spolupráce probíhá k naší plné spokojenosti, zastupování je velmi profesionální.